Titulní strana  •  Služby  •  Výměny olejů v automatických převodovkách…

Výměny olejů v automatických převodovkáchTOP SLUŽBA

Automatická převodovka je, bez ohledu na svůj konstrukční princip, dílem nesmírně citlivým na čistotu olejové náplně. Je v této věci dokonce neporovnatelně náročnější než motor. Její počáteční výhoda tkví v tom, že na rozdíl od motoru se v převodovce netvoří karbon-olejová náplň, tedy po určitou dobu vydrží ve velmi dobrém stavu.

Po čase, v závislosti na míře zákonitého opotřebení mechanických součástí převodovky, se olej začíná postupně znehodnocovat. Kromě toho v něm stejně jako u motorových olejů s věkem klesá účinek aditiv potřebných pro správnou funkci různých těsnění a gufer i v převodovce potřebných pro udržení těsnosti.

V našem autoservisu provádíme výměny v automatických převodovkách tak, jak by se to provádět mělo. Rozhodně tedy pouze nevypustíme olej a nenapustíme nový. Na to je soukolí a labyrint převodovky až moc složitý. I po vypuštění olejové náplně zbyde v útrobách převodovky cca 1 litr oleje. Oleje, který v sobě obsahuje veškeré usazeniny a otěrové kovy. A to je to, proč olej v převodovce měníme.

Díky naší automatické plničce olejovou náplň, za běhu převodovky, vypustíme, aplikujeme čistící látku a teprve potom, do čisté převodovky, dáváme olej nový. Můžete mít tedy jistotu, že v převodovce je čistý, nový olej beze zbytků nebo nečistot a je tak nachystaná na bezproblémový chod na minimálně dalších 60 000 km.

Ukázková videa…

VOLKSWAGEN PASSAT

DSG převodovka

PŘEHRÁT VIDEO

VOLKSWAGEN TIGUAN

TIPTRONIC převodovka

PŘEHRÁT VIDEO

CHEVROLET ORLANDO

AISIN převodovka

PŘEHRÁT VIDEO

VOLVO XC90

AISIN převodovka

PŘEHRÁT VIDEO

FORD GRAND C-MAX

POWERSHIFT převodovka

PŘEHRÁT VIDEO

Reference…


Ceny:

Časová náročnost: 4 hod.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

objednavky@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil.cz

Po - Pá 7:00 - 15:30