arrow logo
Titulní strana  •O autoservisu…

O autoservisu

Zabezpečujeme dodávky olejů, maziv, speciálních produktů, a to nejen pro drobné odběratele, ale především pro průmyslové závody, dopravní a zemědělské firmy. Specializací naší společnosti je poskytovat odběratelům kompletní tribologický servis včetně filtrace, aditivace a ekologické likvidace olejů.

KDO JSME?

V roce 1996, p. Zdeněk Dvořák st., založil na Sovadinově ulici v Břeclavi obchod, který se specializuje na dodávky motorových olejů a maziv. Zúročil tak svoje mnohaleté zkušenosti v oblasti automobilizmu a vložil je do odborného poradenství v oblasti tribologie a rozborů olejů.

Abychom naše služby a poradenství v oblasti olejů v našem areálu ještě více rozšířili, spustili jsme v roce 2014 také autoservis. V něm se specializujeme jak na výměny olejů v motorech, tak i převodovkách, a to zejména v automatických. U těchto výměn využíváme ty nejmodernější přístroje.

Vzhledem k tomu, že naší specializací jsou provozní kapaliny vozidla, neodmyslitelnou součástí je i kvalitní palivo. Zde Vám může naše společnost nabídnout vysoce aditivovanou naftu MOL Extra Drive Diesel®.

Motto naší firmy zní:

„VAŠE STAROSTI JSOU NAŠIM KONÍČKEM"

 Po - Pá:  7:00 - 15:30

Jsme hrdými držiteli certifikátů systému managementu kvality a environmentu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

CO NABÍZÍME?

Již z názvu naší společnosti je patrné, že oleje a provozní kapaliny jsou jednou, nikoliv však jedinou komoditou, kterou se naše firma zabývá. Nabízíme také:

Přijímáme platby v hotovosti, Visa, MasterCard, ApplePay, Maestro a CCS

Autoservis v obrazech…

Autoservis Břeclav je umístěn v areálu společnosti MADOIL a je vybaven zvedákem do 3,5t. Od začátku vybaven tou nejlepší technikou. Podívejte se sami:

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

objednavky@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil.cz

Po - Pá 7:00 - 15:30