Titulní strana  •  Služby  •  Renovace krycích skel světlometů…

Renovace krycích skel světlometů

Dnes již většina výrobců automobilů preferuje na své automobily montáž plastových – polykarbonátových předních světlometů. Hlavní přínos je v nižší hmotnosti, levnější výrobě, větší bezpečnosti, větší designové variabilitě, a především v podstatně lepší svítivosti oproti skleněným světlometům.

Světlomety s čirou optikou umožňují výrobcům zakomponovat klasické halogenové žárovky, xenonové výbojky, LEDky a v poslední řadě i laserové světlomety, případně kombinaci těchto světelných zdrojů.   Jde však o plast, který mnohem méně odolává běžným provozním podmínkám, kartáčovým myčkám, UV záření, teplu, celodennímu povinnému svícení, odlétajícím kamínkům, prachu a střídajícím se povětrnostním vlivům.

Důsledkem toho je většinou matný – zoxidovaný, zažloutlý povrch, který nelze v běžných domácích podmínkách ničím odstranit.

 Naše společnost se specializuje na renovaci jednotlivých světel i celých sad světlometů, bočních blinkrů, zadních svítilen, a dalších systémem 3M.V našich možnostech je navrácení původního vzhledu Vašim světlometům, a především jejich hlavní funkci – svícení.

Jsme vybaveni profesionální technologií 3M na renovaci a údržbu automobilů.


Ceny:

Časová náročnost: 1 hod.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

objednavky@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil.cz

Po - Pá 7:00 - 15:30