Titulní strana  •  Služby  •  Dekarbonizace vstřikovacích systémů…

Dekarbonizace vstřikovacích systémů

Efektivní a rychlé čištění vstřikovacího systému benzínových a naftových motorů, a to bez demontáže vstřikovacích jednotek.

Pro benzínové i naftové motory

Palivový systém můžete vyčistit třemi způsoby:

  1. Přidáním aditivních přípravků do palivové nádrže, kdy dochází k pozvolnému čištění celého systému. Tato metoda čištění není nijak finančně náročná, ale její výsledný efekt není úplně 100 %.
  2. Druhá možnost je pracně a finančně vysoce náročná, a to je vytažení vstřikovacích jednotek z motoru s následným rozebráním, vyčištěním a seřízením.
  3. Třetí možností je napojit stávající palivový a vstřikovací systém na alternativní palivo obohacené speciálním detergentním přípravkem na dokonalou dekarbonizaci celého palivového a vstřikovacího systému. Tento způsob dekarbonizace je velice účinný a dosahuje se vysoké úspěšnosti odstranění úsad ze vstřikovacích jednotek. Toto čištění probíhá tak, že se palivový systém napojí na speciální přístroj, motor se nastartuje a určitou dobu a to cca. 20 min nechá spalovat alternativní palivo obohacené speciální detergentním přípravkem. Po provedení čištění se vše zapojí znovu zpět a provede se diagnostika motoru, aby se zjistila správná funkčnost vstřikovacích jednotek.


Tak jak již bylo zmíněno FUEL SYSTEM SERVE je přístroj pro efektivní a rychlé čištění vstřikovacího systému benzínových a naftových motorů, a to bez demontáže vstřikovacích jednotek. Toto čištění je určeno pro všechny benzínové vstřikovací systémy (karburátor, Motronic, Monojetronic, Renix, přímé vstřikování atd.) a naftové motory (s předkomůrkou, s přímým vstřikováním, Common Rail, Pumpe Düse). Tento systém je vhodný pro všechna osobní a nákladní vozidla, stacionární a lodní motory.


Ceny:

Časová náročnost: 1 hod.

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

objednavky@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil.cz

Po - Pá 7:00 - 15:30