arrow logo
Titulní strana  •Novinky  •Proč čistit klimatizaci?

Proč čistit klimatizaci?

Klimatizace je v dnešní době standardní výbavou drtivé většiny moderních vozidel a spoléhá na ni čím dál víc řidičů. Extrémní počasí doprovázené nárůstem teplot je důvod, proč klimatizaci necháváme běžet na plné obrátky od jara do podzimu.

Proč čistit klimatizaci?

Doporučujeme všem majitelům vozidel s klimatizací, aby jedenkrát za rok provedli údržbu a dezinfekci klimatizace. Předcházíte onemocnění a nepříjemnému zápachu, který je někdy zaviněn zahníváním kondenzátu v odparníku. Pro tento problém řada výrobců vyrábí čistící a dezinfekční spreje s jejíchž pomocí si můžete čištění a dezinfekci provádět sami, nebo se můžete svěřit našemu odbornému servisu, který disponuje profesionálním čistícím a dezinfekčním zařízením.

Zápach způsobený bakteriologickým znečištěním

Černý pasažér jménem legionella

Jestliže pro vás veškerá údržba klimatizace znamená, že si po letech necháte doplnit chladivo, protože se i přes na maximum zapnutou klimatizaci potíte jak dveře od chléva, možná že s vámi ve voze cestuje černý pasažér – bakterie legionella.

Kromě legionelly a dalších „smrtelných“ nemocí jako jsou rýmička a kašlíček, které postihují všechny drsné muže ve věku od 15 do 70 let, dokáže zanedbaná klimatizace způsobit i řadu běžnějších obtíží. Bolesti hlavy, teplotu, zánět průdušek nebo nadměrnou únavu.

Čištění klimatizace ozónem O3 systémem OZON MAKER

Toto zařízení prostřednictvím ionizace vzduchu vytváří nestabilní alotropy kyslíku, tedy ozon O3. Ozon je velmi silné oxidační činidlo a odstraňuje všechny nečistoty, pachy, bakterie nahromaděné v kabině. Efektivně odstraňuje vlhkost, která se shromažďuje převážně na podlahové vrstvě a odparnících klimatizace. Odstraňuje i nepříjemné zápachy. Ozon je velmi silné oxidační činidlo, mnohem silnější než kyslík. Rozkládá se na molekuly kyslíku a atomy kyslíku.

Důkladné čištění klimatizace systémem AIRCOMATIC III®

VÍCE OŠETŘENÍ POMOCÍ JEDNOHO PŘÍSTROJE

Objednejte se na čištění klimatizace již dnes!

 

 

logo

MADOIL s.r.o.

Sovadinova 3552/10a, 690 02 Břeclav

Volejte ZDARMA: 800 213 214

objednavky@madoil.cz www.madoil-servis.cz www.madoil.cz

Po - Pá 7:00 - 15:30