Madoil - Břeclav

   Ultrazvukové průmyslové čištění

Průmyslové ultrazvukové čističky mají využití v širokém spektru oborů jako např.: v automobilové a vojenské technice, elektrotechnice, jemné mechanice, klenotnictví, hodinářství, lékařství, přesném strojírenství, potravinářství,atd.

Ultrazvukové čištění je v současné době nejprogresivnější technologie na odstraňování volně přilnutých nečistot na předmětech. Při jejím použití je hlavní úspora v nákupu nových náhradních dílů, fitrů, manuální práce, pracovního času a výdajů na čistící prostředky. V některých případech je ultrazvuk jediný způsob jak efektivně vyčistit předmět. Ultrazvukové čističky ulehčí veškeré ruční čistící a odmašťovací práce. Čištění ultrazvukem je navíc výhodné tím, že nehrozí žádné mechanické poškození výrobku a žádný složitý tvar není pro ultrazvuk překážkou.

Příklady využití

Reference

Ferrari, Peugeot, Suzuki, Subaru, Renault, Sony, Olympus, Bayer, Motorola, Siemens, Intercontinental Hotels, Lufthansa, a jiné...

ŠETŘETE VAŠE NÁKLADY!

Na Vaše přání Vám provedeme čištění za velmi výhodné ceny!

vyčištění olejových a vzduchových filtrů (ne papírových), vstřiky motorů, ložiska, karburátory, turbodmychadla, řetězy motocyklůhlavy válců apod.