Madoil - Břeclav

MOTUL a sběratelé historických vozidel sdílejí stejnou vášeň

19. 03. 2015

Vášeň je nedílnou součástí firemní filozofie společnosti MOTUL jejích značka oslavila 150. výročí v  roce 2003. MOTUL byl založen v době průmyslové revoluce a od té doby nikdy nepřestal s inovacemi v mnoha průmyslových odvětvích. První vícestupňový motorový olej byl vyroben v roce 1953, první polysyntetický vícestupňový motorový olej pak v roce 1966, a první 100% syntetický motorový olej následně v roce 1971. MOTUL je světově uznáván pro své know-how v oboru maziv. Motul je zapojen v závodech nejvyšší úrovně jako partner mnoha automobilových a motocyklových výrobců.

Specifické vlastnosti motorů veteránů vyžadují speciálně navržená maziva.
Ve skutečnosti, když byly výkonové vlastnosti moderních maziv výrazně zlepšeny, jejich složení a konkrétně aditiva neodpovídají některým klasickým motorům, jejichž koncepce (metalurgie, technologie a konkrétně volba materiálu těsnění) a funkční parametry jsou velice rozdílné v porovnání s moderními motory. Speciální vlastností motorů veteránů vyžadují uzpůsobená maziva. Řada MOTUL pro historická vozidla byla navržena s ohledem na ty vlastnosti, které poskytnou opravdovou výhodu (např. detergentní vlastnosti u viskozity 
20W-50). Řada MOTUL poskytuje optimální ochranu a přináší řešení pro všechny účely: od vozidel která nejezdí často až po vozidla používaná v závodech, kde se vyžaduje plný výkon.

 

MOTUL CLASSIC OIL 20W-50

CENA: 354 Kč, balení 2 litry